O Nas

Witamy Państwa w Naszej Kwiaciarni !

Zdajemy sobie sprawę, że aby klient złożył swoje pierwsze zamówienie musi być przekonany, że trafił do firmy godnej zaufania, a co za tym idzie do firmy sprawdzonej z doświadczeniem na tak szybko zmieniającym się rynku handlowym. Postaramy się spełnić Państwa wszystkie oczekiwania i stać się tą firmą, na której zawsze mogą Państwo polegać.

Kilka słów o nas:

Kwiaciarnia „Magia Kwiatów" to firma specjalizująca się w profesjonalnym układaniu bukietów i kompozycji z naturalnych i sztucznych elementów roślinnych. Przy ich tworzeniu staramy się zawsze sprostać Państwa wymaganiom, stąd też nieustannie szukamy nowych inspiracji, podążając za obowiązującymi trendami florystycznymi. Dbamy o szeroki, najwyższej jakości wybór świeżych kwiatów na każdą okazję. Ciekawą propozycją naszej kwiaciarni jest usługa "Doręczanie Kwiatów". Usługę tą wykonujemy sami - bez pośredników, przez co jej cena jest konkurencyjna w porównaniu do istniejących na rynku. Bliższe informacje na temat tej usługi można uzyskać w zakładce " Doręczanie Kwiatów ".

Firma nasza oprócz doręczania kwiatów zajmuje się florystyką ślubną w pełnym zakresie: bukiety ślubne, wystrój sal weselnych, kościołów, samochodów , restauracji, hoteli itp. Dodatkową usługą jest dowóz zamówionego towaru na wyznaczone miejsce. W naszym wachlarzu usług znajduje się również szeroko pojęta florystyka żałobna: wiązanki i wieńce pogrzebowe, florety, ikebany, szarfy.

Oprócz tego dużym zainteresowaniem cieszy się również usługa "Opieka nad grobami". W celu bliższego zapoznania się z tą usługą prosimy o przejście do zakładki "Opieka nad grobami" W sprzedaży posiadamy oprócz kwiatów ciętych i sztucznych, kwiaty doniczkowe, wszelkiego rodzaju upominki, szkło, ceramikę, świece, olejki eteryczne, kadzidełka, nawozy, ziemię itp. Naszym głównym celem jest Zadowolony Klient. Z wyrazami szacunku właściciele kwiaciarni "Magia Kwiatów" w Bochni.